ЗМІ оприлюднило нову інформацію про замовне вбивство у СБУ: у Нескоромного були тісні зв’язки з головою ОАСК

ЗМІ: колишній заступник СБУ Нескоромний тісно співпрацював з суддею Павлом Вовком

Екс-заступник голови Служби безпеки України Дмитро Нескоромний, якого слідство підозрює в замовленні вбивства свого колеги, мав тісні зв’язки з головою Окружного адміністративного суду Києва Павлом Вовком. Про це йдеться на сайті «Слідство.Інфо».


Колишній заступник голови Служби безпеки України Дмитро Нескоромний, котрого слідство підозрює в замовленні вбивства свого колеги, мав тісні зв’язки з головою Окружного адміністративного суду Києва Павлом Вовком. Про це йдеться на сайті «Слідство.Інфо».

За інформацією журналістів, співробітник спецслужби з суддею регулярно обмінювалися послугами та мали тривалі дружні стосунки.

У розпорядженні журналістів «Слідство.Інфо» є записи розмов з кабінету голови Окружного адмінсуду Києва Павла Вовка. Згідно з цими «плівками», Нескоромний регулярно навідувався до кабінету судді протягом зими-весни 2019 року. Тоді він ще був заступником начальника Головного управління СБУ в Києві та Київській області. Періодично він звертався до Павла Вовка з проханнями.

Журналістами з’ясовано, що Нескоромний просив суддю «прийняти рішення» проти будівельної компанії «Альтком» на користь банку. Вовк, у свою чергу, також звертався до Нескоромного по допомогу. Зокрема, з цих розмов випливає, що сам колишній високопосадовець організовував перевірку кабінетів суддів на предмет прослуховуючих пристроїв, хоча знайти їх фахівцям з СБУ тоді так і не вдалося.

Прослушку тоді не знайшли, а от аудіозаписів з кабінету Вовка — повно. І на них багато цікавого. Тож імідж «рішали» просто вдало доповнив вже відому характеристику Нескоромного, як любителя новорічних привітань Путіна.

Загалом, добре, що цей «цінний» кадр оголошений спецслужбою у розшук. Якось все менше залишається сумнівів, що він таки здатний замовити вбивство свого колишнього колеги.

Цікаво, НАБУ візьме плівки до розгляду, як докази корупції обох фігурантів — і Нескоромного і Вовка? В кінці-кінців, треба ж відпрацьовувати свої зарплати всерйоз, а не бігати по Києву за Вовком, і виставляти всю антикорупційну систему на посміховисько.

Повідомляється, що «Слідство.Інфо» намагалося зв’язатися з Дмитром Нескоромним, але його український номер телефону наразі вимкнено.

Нагадаємо, 27 січня 2021 року колишньому заступнику голови СБУ Дмитру Нескоромному оголосили підозру в організації підготовки вбивства Головного управління внутрішньої безпеки СБУ Андрія Наумова. За твердженням самого Нескоромного, він наразі перебуває за кордоном і повертатися в Україну не планує.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.