Журналіст Бутусов планує через суд вимагати вибачень Міноборони

Журналіст Бутусов планує через суд вимагати вибачень Міноборони

Журналіст Бутусов планує через суд вимагати вибачень Міноборони

Журналіст Бутусов планує через суд вимагати вибачень Міноборони

Український журналіст Юрій Бутусов планує подати позов до суду на Міністерство оборони і отримати офіційні вибачення. Раніше його не запросили на зустріч з міністром оборони, не дали можливості представити програму дій і не надали жодної посади, яку він міг би зайняти у відомстві.

Про це Юрій Бутусов написав на своїй сторінці в Facebook.

«Міністр оборони Андрій Таран збрехав про проведення зі мною співбесіди, збрехав про причини відмови в наданні мені посади – замість цього мені нагрубили на сайті МО. Буду змушений подавати до суду на Міноборони і вимагати офіційних вибачень і видалення слів зневаги в мою адресу, прошу допомоги правозахисників», – пояснив журналіст.

Юрій Бутусов додав, що йому не дали можливості надати свою програму дій або провести зустріч з керівником відомства.

«Хоча сам міністр офіційно заявив про це на своєму сайті на всю країну, замість цього мені хамлять через офіційну сторінку», – додав Бутусов.

У відомстві Бутусову запропонували зайняти одну з посад. Журналіст прийняв пропозицію і оприлюднив свою програму дій. Потім він повідомив, що в Міноборони з ним на зв’язок не виходять.

Пізніше в міністерстві повідомили, що «засмучені його спробою ввести громадськість в оману». За результатами співбесіди з Бутусовим, кадрові служби виявили відсутність вакансій, «відповідають рівню його амбіцій».

Редактор «Цензор.нет» Юрій Бутусов назвав пропозицію Міноборони «спробою банального підкупу» і бажанням відомства, щоб він припинив своє розслідування справи вагнерівцев в Білорусі.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.