Жителям Німеччини вкололи прострочені вакцини від коронавірусу

Жителям Німеччини вкололи прострочені вакцини від коронавірусу

Жителям Німеччини вкололи прострочені вакцини від коронавірусу

У Зіндельфінгені, Ройтлінгені та Есслінгені (Німеччина) 840 людей отримали щеплення вакцинами із закінченням терміну придатності. Чиновники не очікують негативних наслідків для вакцинованих, бо препарати увесь час тримали у холодильнику.

«Поки не було зроблено ніяких висновків про те, що більш тривалий час зберігання вплинув би на ефективність», – сказала медичний директор районного центру вакцинації Зиндельфинген Мартіна Бурхерт-Грейв, інформує Bild.

Згідно з новим дослідженням виробника, вакцина настільки стабільна, що її можна зберігати протягом трьох місяців при нормальній температурі холодильника. Однак в Європі як і раніше діють вимоги Європейського агентства з лікарських засобів, згідно з якими термін зберігання не повинен перевищувати 30 днів.

Як повідомлялось, у Російській Федерації в одній з лікарень закінчилася вакцина від коронавірусу, і медсестра ввела людям звичайну воду.

Наявні в Україні вакцини проти коронавірусу будуть використовуватися максимально ефективно. Ті дози, у яких закінчується термін придатності, можуть бути передані іншим державам.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.