Зеленський зустрівся з учасниками трьох революцій

Зеленський зустрівся з учасниками трьох революцій

Зеленський зустрівся з учасниками трьох революцій

Фото: president.gov.ua Зеленський поговорив з учасниками трьох українських революцій

Зустріч пройшла в форматі онлайн-конференції — на ній були присутні учасники революцій 1990, 2004 і 2013-2014 років.

У річницю початку Революції Гідності президент Володимир Зеленський провів зустріч з учасниками революцій 1990, 2004 і 2013-2014 років. Про це повідомляє прес-служба президента в суботу, 21 листопада

Зеленський приєднався до розмови за допомогою відеозв’язку. Він наголосив, що досягненням трьох революцій є нова свідомість як громадян, так і влади.

«Фраза «Від мене нічого не залежить» — це на сьогодні міф. Точно зрозуміло, що разом ми можемо все. А кожен наступний правитель повинен знати, що воля народу — вона вирішальна, її неможливо зламати, проти неї неможливо і не потрібно йти», — сказав Зеленський.

За словами президента, чинна влада прагне і обов’язково введе інструмент народовладдя. Коли громадянин матиме можливість бути почутим, «не ризикуючи життям на барикадах».

Учасники також обговорили загрози, які стоять перед Україною, і як досягти внутрішньої консолідації суспільства. Більшість присутніх відзначили важливість подальшого зміцнення обороноздатності країни

Під кінець зустрічі Зеленський запевнив, що нинішня влада обов’язково побудує меморіальний комплекс, присвячений Революції Гідності, і акцентував увагу на необхідності подальшого діалогу влади і громадськості.

«Ми — одна країна, і давайте будувати її разом», — резюмував Володимир Зеленський.

Нагадаємо, що раніше Зеленський ініціював флешмоб Ukraine NOW. В акції можуть взяти участь люди до 30 років. Їм необхідно записати відео, в якому розповісти, що для них означає бути українцями.

Зеленський: Не можна йти проти волі свого народу

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.