Зеленський змінить формат президентського послання до Ради

Зеленський змінить формат президентського послання до Ради

Зеленський змінить формат президентського послання до Ради

Фото: скриншот видео Зеленський виступив перед Радою

З наступного року депутатам не будуть видавати товсту пачку роздрукованого звернення, а лише QR-код, за яким вони зможуть з ним ознайомитися. Також в Раду будуть запрошувати представників народу.

Президент Володимир Зеленський заявив, що починаючи з наступного року послання глави держави до Верховної Ради будуть проходити в новому форматі. Про це він сказав під час свого виступу в парламенті у вівторок, 20 жовтня.

«Час міняти традиції. Депутатам роздавали величезний талмуд, який вони не збиралися читати, а президент не збирався виконувати. За QR-кодом, який лежить перед вами, можете завантажити всі послання», — заявив глава держави.

Зеленський також розповів, як саме планують змінити формат послання.

«Шановні, я пропоную з наступного року запрошувати з кожної області України військових, медиків, вчителів, студентство, молоді сім’ї, пенсіонерів, громадських діячів, підприємців, науковців, художників, спортсменів і звітувати про те, що зроблено, і презентувати плани на майбутнє людям, які найняли мене на роботу на 5 років», — додав президент.

Таке нововведення було зустрінуте оплесками нардепів, більшість яких, як відомо, належать до президентської фракції.

Як повідомлялося, у вівторок вранці Зеленський виступає в Раді зі щорічним посланням.

Раніше перший заступник голови Верховної Ради Руслан Стефанчук заявив, що в посланні президента будуть позначені основні положення стану зовнішньої і внутрішньої ситуації в Україні, а також будуть відповіді на багато питань, які «особливо задають останнім часом».

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.