Зеленський сьогодні виступить в Раді

Зеленський сьогодні виступить в Раді

Зеленський сьогодні виступить в Раді

Зеленський звернеться до нардепів

Очікується, що глава держави до години буде говорити про стан зовнішньої і внутрішньої ситуації в Україні, а також відповість на питання.

Президент Володимир Зеленський у вівторок, 20 жовтня, виступить зі щорічним посланням до Верховної Ради. Про це йдеться в порядку денному пленарного засідання парламенту. Глава держави звернеться до парламенту з посланням про внутрішнє і зовнішнє становище України.

Очікується, що Зеленський розпочне виступ о 10:30, після виступів депутатських фракцій і груп, і буде говорити до години.

Перший заступник голови Верховної Ради Руслан Стефанчук заявив, що в посланні президента будуть позначені основні положення стану зовнішньої і внутрішньої ситуації в Україні, а також будуть відповіді на чимало питань, які «особливо задають останнім часом».

Також сьогодні нардепи заслухають міністра охорони здоров’я Максима Степанова.

Як повідомлялося, сьогодні не буде запланованого раніше розгляду бюджету на наступний рік. Його перенесли на 3 листопада.

Нагадаємо, в Раді нарахували 60 нардепів з коронавірусом. Частина нардепів все ще хворіють, інші перебувають на самоізоляції. З кінця вересня парламент знаходиться на карантині.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.