Зеленський назвав мету всеукраїнського опитування

Зеленський назвав мету всеукраїнського опитування

Зеленський назвав мету всеукраїнського опитування

Фото: president.gov.ua Зеленський назвав мету всеукраїнського опитування

Володимир Зеленський стверджує, що його цікавить думка людей, і вказує, що в його передвиборчій програмі був пункт про народовладдя.

  Президент Володимир Зеленський через опитування в день місцевих виборів хоче дізнатися думку українців про п’ять ідей. Про це він заявив в інтерв’ю чотирьом каналам, повідомляє Україна 24 у четвер, 22 жовтня.   За словами Зеленського, його цікавить думка людей, оскільки народовладдя є одним із пунктів його передвиборної програми.   «Тому особисто для мене такі питання дуже важливі. Я хочу відчути народ, що народ говорить, чи підтримує він ідею. Але ж це просто опитування, тут немає ніякого юридичного фундаменту. Я зрозумію відповідь народу, і буду говорити з депутатами і пропонувати такі позиції», — сказав Зеленський.   Нагадаємо, 13 жовтня президент Зеленський анонсував проведення в день місцевих виборів всенародного опитування, на якому українцям запропонують відповісти на п’ять питань. При цьому він не оголосив відразу весь список, а робив це протягом декількох днів, публікуючи короткі відео.   Українцям запропонують відповісти на п’ять питань:  

  • Чи потрібно ввести довічне ув’язнення за корупцію в особливо великих масштабах?
  • Чи підтримуєш ти створення на Донбасі вільної економічної зони?
  • Чи потрібно скоротити кількість депутатів у Верховній Раді до 300?
  • Чи підтримуєш ти легалізацію в Україні медичного канабісу — щоб зменшити біль у важких хворих?
  • Чи потрібно Україні на міжнародному рівні порушити питання про використання гарантій безпеки, визначених Будапештським меморандумом?

  На виході з дільниць. ЗМІ дізналися деталі ЗеОпитування      

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.