Ще одна перемога СБУ: викрито проросійського пропагандиста Анатолія Шарія, його звинувачують у держзраді - Push News | Новини України

Здійснював протиправну діяльність на шкоду національній безпеці України: СБУ оголосила підозру у держзраді Шарію

Служба безпеки України відкрила два кримінальних провадження на проросійського блогера Анатолія Шарія.

Служба безпеки України відкрила два кримінальних провадження на проросійського блогера Анатолія Шарія. Як повідомляється на сайті СБУ, слідчі вже повідомили Шарію про підозру за статтями «Державна зрада» та «Порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної належності, релігійних переконань, інвалідності та за іншими ознаками».

Підставою для відкриття справ стала робота проти України, проросійська пропаганда блогера у соцмережах та виступи на російських телеканалах.

«Починаючи з 2012 року через соціальні мережі, електронні ЗМІ та російські телевізійні канали він сприяв державним та неурядовим структурам РФ у проведенні спеціальних інформаційних операцій», — пояснили в СБУ.

Також відмічається, що фейки Шарія використовували в своїх сюжетах державні телеканали РФ: «Россия 24», «Россия 1», «Звезда» та інші.

У спецслужбі звернули увагу і на той факт, що на антиукраїнську діяльність Шарія та участь в ефірах російських телеканалів неодноразово скаржилися громадяни.

Довідка. Стаття «Державна зрада» передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 12 до 15 років з конфіскацією майна, або без такої. За розпалювання міжнаціональної ворожнечі Шарію також загрожує покарання у вигляді штрафу від 200 до 500 неоподаткованих мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до 5 років.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.