Зафіксовано новий побічний ефект від використання відомої вакцини

Зафіксовано новий побічний ефект від використання відомої вакцини

Зафіксовано новий побічний ефект від використання відомої вакцини

Зафіксовано новий побічний ефект від використання відомої вакцини

Використання вакцини від коронавірусу компанії Moderna може викликати шкірні запалення і висипання. Такий ефект може наступити більш ніж через десять днів після першого щеплення.

Згідно з повідомленнями медиків, опублікованими в New England Journal of Medicine, на подібну реакцію поскаржилися 12 пацієнтів. Але медики змусили цих людей зробити другу дозу вакцини.

«Ми повідомляємо про серію з 12 пацієнтів із подібними реакціями, всі з яких з’являються поруч з місцем ін’єкції вже після повного розсмоктування локальних і системних симптомів, що асоціюються з вакцинацією», – йдеться в листі колективу американських лікарів.

Після другого щеплення тільки у трьох осіб з’явилися шкірні запалення тієї ж інтенсивності. Ще у трьох реакція була більш м’якою, ще у шести осіб не було побічних ефектів.

Раніше Ляшко заявляв, що в Україні з початку вакцинації проти коронавірусу зафіксували сім випадків несприятливих наслідків після щеплення.

Нагадаємо, 23 лютого в Україну прибула перша партія вакцини від коронавірусу розробника Oxford/AstraZeneca (CoviShield) обсягом 500 тисяч доз.

24 лютого в Україні розпочалася вакцинація населення від коронавірусу. Перше щеплення зробили лікарю на Черкащині.

У Києві 25 лютого почалася вакцинація медиків. На столицю з першої партії вакцини виділили 42 тисячі доз.

Крім того, в Україні зареєстрували вакцину американської компанії Pfizer.

Нагадаємо, в країні почалася масова вакцинація. 1179 осіб щеплено проти COVID-19 за добу 25 лютого. Від початку кампанії щеплено +1338 осіб, з них отримали 1 дозу – +1338 осіб.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.