У Миколаєві полагодили пошкоджений в Керченській протоці катер Бердянськ

У Миколаєві полагодили пошкоджений в Керченській протоці катер Бердянськ

У Миколаєві полагодили пошкоджений в Керченській протоці катер Бердянськ

Фото: facebook.com/ukroboronprom Фахівці закінчили роботи достроково

На судні була відновлена гвинто-рульова система, донно-бортова арматура, протектори, система головного двигуна та інші вузли.

Державне підприємство Миколаївський суднобудівний завод, який входить в державний концерн Укроборонпром, достроково завершило ремонт малого броньованого катера Бердянськ ВМС Збройних Сил України. Про це повідомляється на сайті Укроборомпрому.

Під час ремонту, який почався в червні 2020 року, була відновлена ​​гвинто-рульова система, донно-бортова арматура, протектори, система головного двигуна та інші вузли броньованого катера.

Крім того, фахівці підприємства усунули пошкодження корпусу, які катер отримав під час російської агресії в Керченській протоці.

«Відновлений катер успішно пройшов ходові випробування і вже переданий замовнику з випередженням передбаченого договором графіка. Ми в повному обсязі виконуємо всі взяті на себе договірні зобов’язання, вже завершуємо ремонтні роботи середнього десантного корабля ВМС ЗСУ Юрій Олефіренко», — зазначив директор заводу Валерій Калашников.

Нагадаємо, 25 листопада спецназ РФ захопив три українських кораблі біля Керченської протоки. Тоді повідомлялося, що в ході зіткнення катер Бердянськ був обстріляний російським судном.

Пізніше експертиза показала, що по катеру Бердянськ стріляв російський вертоліт. Пробоїна в катері виникла в результаті прямого влучання бронебійним снарядом, випущеним з вертольота Ка-52.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.