У Кіровоградській області 200 жителям незаконно змінили виборчу адресу

У Кіровоградській області 200 жителям незаконно змінили виборчу адресу

У Кіровоградській області 200 жителям незаконно змінили виборчу адресу

Двісті людей навіть не підозрювали, що у них змінилася виборча адреса

Чоловік подав заяви від імені 20 осіб без їхньої особистої участі та із зазначенням неправдивих відомостей про нове місце проживання.

У Кіровоградській області правоохоронці повідомили про підозру місцевому жителю, який надав до Державного реєстру виборців неправдиві дані про зміну виборчої адреси 200 осіб. Про це повідомляє Офіс генпрокурора у четвер, 22 жовтня.

«За даними слідства, чоловік подав заяви від зазначених осіб без їхньої особистої участі і з зазначенням неправдивих відомостей про нове місце проживання», — повідомляє Офіс генерального прокурора.

Порушено кримінальну справу за статтею про надання неправдивих відомостей до органу ведення Державного реєстру виборців або фальсифікації виборчих документів (ч.1 ст.158 КК України).

Правоохоронні органи перевіряють обґрунтованість і дотримання порядку подання та розгляду заяв на зміну виборчої адреси іншими учасниками виборчого процесу.

Раніше в МВС заявив, що виявлені факти втручання в реєстр виборців. Рекорд за кількістю нових «виборців» був зафіксований в селищі Затока Одеської області, де за місяць їх стало більше на 25%.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.