"Всіх скотиняк візьмем на мило": Олег Ляшко записав гімн Радикальної партії (відео)

«Всіх скотиняк візьмем на мило»: Олег Ляшко записав гімн Радикальної партії (відео)

"Всіх скотиняк візьмем на мило": Олег Ляшко записав гімн Радикальної партії (відео)

Фото: Кадр из видео Судячи з усього, українці в шоці

Глава українських радикалів заспівав пісню і зняв кліп. На відео він постає в образі супергероя, який рятує світ від злодія. Ролик «порвав» соцмережі.

  Лідер Радикальної партії, колишній народний депутат України Олег Ляшко представив кліп на пісню Не відступай. Ця пісня стала гімном партії, говориться на YouTube-каналі політика.   Дія кліпу відбувається в українському селі. Вранці на ґанок хати виходить головний радикал. Він солодко потягується і, посміхаючись, бажає доброго ранку жінкам, які проходять повз.   Потім 47-річний Ляшко з колодязя дістає новеньке цинкове відро і п’є з нього. Після цього він готується почати рубати дрова.   Тут до його обійстя під’їжджають два чорних позашляховики, і звідти виходять люди в чорних костюмах і направляються до Олега Валерійовича, який тримає в руках сокиру.   — Що трапилося? — запитує Ляшко. — Планета в небезпеці! Злодій напав на Землю, — відповідає йому один з «людей в чорному». — Скотиняка така, — Ляшко кидає сокиру і заходить в будинок.   Там він на голографічному панно вводить пароль і притуляє для ідентифікації великий палець. Двері відчиняються і в кімнаті, куди входить політик, він одягається в костюм з червоним плащем і бере в руки вила.   «Час настав!» — каже Ляшко-супергерой. Він рятує нашу Планету від товстого лисого лиходія, а потім танцює із селянками.   «Не відступай, бо в правді сила. Всіх скотіняк візьмем на мило. Не припиняй, завжди йди до мети», — співає у пісні екс-нардеп.   Кліп уже переглянули майже 10 тисяч разів. Ролик просто «підірвав» соцмережі.   «Поплавський нервово курить збоку», «Що це було? Люди, схаменіться, що відбувається?», «Як це знову розгледіти? Навіщо я це побачила», «Дивина. Йому в цирк або в кіно, але ніяк не країною керувати», «Суперхіт», «Ще один клоун», «Майбутній ректор Інституту культури», «2020-й рік не перестає дивувати», «Артисти пішли в політику, політики — в артисти», «Буять, це шедевр», «Не вистачає епізоду з поцілунком корови», «Це треш повний», «Що вони курять?» — прокоментували інтернет-користувачі вокальне творіння Олега Ляшка.  

    Нагадаємо, що MTV назвав кращий кліп року.   Також повідомлялося, що українські зірки зняли кліп на підтримку білорусам.  

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.