Всі регіони України перейшли у «жовту» зону карантину

Всі регіони України перейшли у «жовту» зону карантину

Всі регіони України перейшли у «жовту» зону карантину

Всі регіони України перейшли у «жовту» зону карантину

Всі регіони України перейшли в «жовту» зону карантину. З «помаранчевої» сьогодні вийшли останні дві області – Миколаївська і Черкаська.

Про це свідчать дані на офіційному сайті Міністерства охорони здоров’я.

У країні більше немає жодного регіону, де були б перевищені показники по коронавірусу. У Миколаївській та Черкаській областях також прийшли в норму показники коефіцієнта виявлення випадків інфікування.

Дев’ять регіонів України відповідають «зеленій» зоні карантину: Київ, Волинська, Закарпатська, Київська, Львівська, Миколаївська, Полтавська, Хмельницька та Чернігівська область.

Вся Україна може перейти в «зелену» зону, якщо не менше 13 регіонів будуть показувати менше 50% від епідпорогу захворюваності на грип та ГРВІ, а коефіцієнт виявлення інфікувань по всій країні буде менше 5%.

в Україні за минулу добу, 12 травня, зафіксували 6813 нових випадків коронавірусу. Найбільше заражень за добу виявили в Києві (726), Харківській (635), Донецькій (587), Дніпропетровській (553) та Рівненській (459) областях.

Громадян України не стануть зобов’язувати оформляти сертифікат про вакцинацію від коронавируса, але з ним буде зручніше подорожувати. Про це повідомив на брифінгу заступник міністра охорони здоров’я Ярослав Кучер.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль повідомив, що в Україні буде продовжений адаптивний карантин. Глава Кабміну вважає, що він дає свої результати, зараз обмеження діють до 30 червня.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.