ВООЗ зафіксувала вихід пандемії на плато захворюваності в світі

ВООЗ зафіксувала вихід пандемії на плато захворюваності в світі

ВООЗ зафіксувала вихід пандемії на плато захворюваності в світі

Кількість нових випадків зараження COVID-19 на світовому рівні перестала рости, і Всесвітня організація охорони здоров’я заговорила про «плато» по захворюваності коронавірусом.

Як повідомляє ТАСС, про це заявила у вівторок експерт Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) Марія ван Керкхове в ході онлайн-сесії питань і відповідей з користувачами соціальних мереж. “Ми досягли плато, однак це плато знаходиться на досить високому рівні, – зазначила вона. – Останнім часом щодня виявляється 4,4 – 4,5 млн випадків зараження і реєструється близько 72 – 78 тис. смертей. Однак в різних регіонах спостерігається різна ситуація”, – підкреслила ван Керкхове. Так, за її словами, в Північній і Південній Америках спостерігається збільшення числа виявлених випадків і смертей, в Європі – зниження числа виявлених випадків і підвищення смертності, а в Африці, наприклад, цифри йдуть на спад.

Раніше Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) анонсувала нову фазу випробувань трьох потенційних препаратів для лікування пацієнтів, госпіталізованих з COVID-19. Раніше у ліків був виявлений потенціал до зниження ризику летального результату у тяжкохворих.

Нещодавно ВООЗ закликала 20 лідерів змінити «ганебний» глобальний дисбаланс у питанні доступу до вакцин від коронавірусу.

Влада США вважає «неправильним вибором» мораторій на бустерні дози вакцин від коронавірусу.

Нагадаємо, раніше глава ВООЗ Тедрос Гебрейесус закликав встановити мораторій на бустерні дози вакцин від коронавірусу до кінця вересня. На його думку, це має врегулювати питання нестачі препаратів у країнах з низьким рівнем щеплення.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.