ВООЗ визначила смертність від штаму Дельта

ВООЗ визначила смертність від штаму Дельта

ВООЗ визначила смертність від штаму Дельта

ВООЗ визначила смертність від штаму Дельта

Всесвітня організація охорони здоров’я заявила, що штам коронавірусу «Дельта» не є більш смертоносним, ніж інші штами, але він значно заразніший.

Про це сказала експерт ВООЗ Марія ван Керкхове на брифінгу в п’ятницю, 30 липня, пише The Guardian. «Безумовно, варіант Дельта – це варіант, який викликає у нас серйозне занепокоєння. Він більш заразний, ніж навіть варіант Альфа. Є лабораторні дослідження, які свідчать, що цей штам поширюється швидше. Водночас ми не зареєстрували підвищений рівень смертності», – вказала вона.

Головний експерт організації з надзвичайних ситуацій Майк Раян додав, що сьогодні, попри зниження ефективності препаратів, вакцини є і надалі ефективним способом запобігання зараженню, в тому числі варіантом Дельта, хоч і захищають від нього гірше.

«Усі вакцини, що сьогодні схвалені ВООЗ, забезпечують значний захист від важких захворювань і госпіталізації. Ми боремося з тим же вірусом, але з вірусом, який став більш пристосованим», – пояснив Раян.

Тим часом, у США вважають, що коронавірусний штам «Дельта» є заразнішим за лихоманку Ебола й сезонний грип, і поширюється так само швидко, як вітряна віспа.

В Україні вже діагностовано кілька хворих на штам «Дельта», який вже за місяць-два витіснить усі інші різновиди COVID-19.

Лікарі назвали специфічні симптоми ураження «індійським» штамом.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.