ВООЗ вимагатиме у Китаю контакти першого пацієнта з COVID-19

ВООЗ вимагатиме у Китаю контакти першого пацієнта з COVID-19

ВООЗ вимагатиме у Китаю контакти першого пацієнта з COVID-19

ВООЗ вимагатиме у Китаю контакти першого пацієнта з COVID-19

Фахівці ВООЗ планують детальніше дослідити перший зафіксований випадок коронавірусу у китайському місті Ухань та проситимуть у влади Китаю контакти пацієнта. Такі рекомендації очікуються у попередньому звіті організації щодо походження COVID-19.

Хоч першого інфікованого на коронавірус не ідентифікували публічно, ВООЗ вважає, що це службовець у віці близько 40 років, який їздив до екзотичних країн, передає CNN.

За словами президента Альянсу екологічного здоров’я, який займається відстеженням вірусів у тварин Пітера Дашака, батьки першого пацієнта відвідували «мокрий» ринок в Ухані. Тому ВООЗ також хоче проаналізувати ланцюжки поставок близько десятка торговців.

Нагадаємо, у середині січня група експертів Всесвітньої організації охорони здоров’я у складі 10 осіб прибула до китайського міста Ухань для вивчення походження коронавірусу. Команда міжнародних експертів ВООЗ відвідала шпиталь в Ухані, в якому лікували перших пацієнтів з коронавірусом, Уханьський інститут вірусології, а також продовольчий ринок, звідки почалась пандемія.

Один із членів місії ВООЗ припустив, що коронавірус з’явився на півдні Китаю або в Південно-Східній Азії у кажанів, потім передався від них тваринам на звірофермі, від них заразилися її працівники.

Фахівці Всесвітньої організації охорони здоров’я допускають, що ринок у місті Ухань (Китай) не був джерелом спалаху коронавірусу, оскільки інфекцію туди могли занести.  Експерти ВООЗ також не виключають, що коронавірус міг виникнути і в інших країнах.

Команда ВООЗ, яка досліджувала походження коронавірусу у китайському місті Ухань, також з’ясувала, що масштаби епідемії були більшими, ніж вважалось, а вірус проник в людську популяцію задовго до спалаху.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.