ВООЗ схвалила екстрене застосування ще однієї COVID-вакцини

ВООЗ схвалила екстрене застосування ще однієї COVID-вакцини

ВООЗ схвалила екстрене застосування ще однієї COVID-вакцини

ВООЗ схвалила екстрене застосування ще однієї COVID-вакцини

Всесвітня організація охорони здоров’я схвалила екстрене застосування вакцини проти COVID-19 виробництва китайської компанії Sinopharm. Препарат рекомендували для вакцинації людей старше 18 років.

Про це повідомив гендиректор ВООЗ Тедрос Аданом Гебрейсус, повідомляє прес-служба організації в Twitter.

«Сьогодні в другій половині дня ВООЗ схвалила використання вакцини Sinopharm Beijing від COVID-19 в надзвичайних ситуаціях, що зробило її шостою вакциною, що отримала схвалення ВООЗ на предмет безпеки, ефективності та якості», – сказав він.

Після схвалення китайський препарат буде включений в розширений список вакцин, які можуть бути закуплені через глобальний механізм COVAX. Рішення ВООЗ прискорить отримання дозволів національними регулюючими органами.

«Стратегічна консультативна група експертів по імунізації проаналізувала наявні дані і рекомендує вакцину для дорослих у віці 18 років і старше за схемою введення двох доз», – додав Гебрейсус.

Вакцини залишаються життєво важливим інструментом, але прямо зараз їх обсяг і поширення недостатні для припинення пандемії, додав гендиректор ВООЗ.

В Україні до кінця цього року планують розробити нову вакцину від COVID-19. Препарат створюють львівські вчені.

У МОЗ повідомили, що Україна вийшла з третьої хвилі пандемії коронавируса. Таким чином, «червоних» карантинних зон завтра вже не буде.

Головний санітарний лікар Віктор Ляшко заявив, що вихід окремих регіонів з «червоною» зони не означає скасування загальнонаціонального карантину.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.