ВООЗ прокоментувала глобальну ситуацію із захворюваністю на коронавірус

ВООЗ прокоментувала глобальну ситуацію із захворюваністю на коронавірус

ВООЗ прокоментувала глобальну ситуацію із захворюваністю на коронавірус

Ситуація з поширенням коронавірусу в світі стабілізувалася «на дуже високому рівні» і зараз ситуація із захворюваністю краща, ніж кілька місяців тому.

Як повідомляє директор програми Всесвітньої організації охорони здоров’я з надзвичайних ситуацій в області охорони здоров’я Майкл Райан, за останні кілька тижнів ситуація із захворюваністю значно покращилася.

«Якщо подивитися на графік за останні кілька тижнів, то можна побачити, що наступила свого роду стабілізація, але це сталося на дуже високому рівні», – сказав Райан.

Він також вважає, що ситуація з поширенням коронавірусу зараз краща, ніж два-три місяці тому.

Нагадаємо, новий штам коронавірусу «Дельта» виявили в Україні, Білорусі та Словаччині.

Лікар-інфекціоніст Ольга Голубовська вважає, що вже цього літа в Україні можливе зростання захворюваності на коронавірус через поширення штаму «Дельта». Його можуть привезти мандрівники з-за кордону.

ВООЗ прогнозує, що Delta-варіант коронавірусу, вперше виявлений в Індії, стане домінуючим у світі через свою високу заразність. Від інших штамів індійський відрізняється наявністю подвійної мутації.

Вакцини проти коронавірусу з використанням технології мРНК такі як Pfizer-BioNTech та Moderna, скоріш за все, здатні протидіяти індійському різновиду коронавірусу.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.