Влада США готує примусову вакцинацію всіх держслужбовців

Влада США готує примусову вакцинацію всіх держслужбовців

Влада США готує примусову вакцинацію всіх держслужбовців

Президент США Джо Байден готує наказ про обов’язкове щеплення від коронавірусу усіх федеральних держслужбовців. Це може торкнутися близько 2,1 мільйона осіб.

Як повідомляє Washington Post, цитуючи близьке до адміністрації джерело, наказ передбачатиме, що у чиновників не буде альтернативи щепленню у вигляді періодичного тестування.

Свій план для боротьби з поширенням штаму «Дельта» та збільшення охоплення вакцинацією від коронавірусу Байден має анонсувати увечері 9 вересня.

Попри значні показники вакцинації, епідеміологічна ситуація у США останнім часом погіршується. Середня за 7 днів кількість смертей на 8 вересня більш ніж удвічі перевищила показники, які реєструвалися місяць тому.

У багатьох штатах суттєво сповільнились темпи вакцинації через те, що фактично всі охочі вже мали можливість щепитися.

Тим часом, в Україні за минулу добу виявили 3663 нових випадки коронавірусу. Найбільше нових заражень в Києві, Львівській та Харківській областях.

Глава Всесвітньої організації охорони здоров’я Тедрос Аданом Гебреісус закликав багаті держави ввести мораторій на третє щеплення від COVID-19 до кінця 2021, поки не підтягнуть вакцинацію бідні країни.

Українська медична система готується прийняти в лікарнях 82 тис. хворих при найгіршому сценарії розвитку пандемії.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.