Вина за кризу в енергетиці лежить на керівництві НКРЕКП – депутат

Вина за кризу в енергетиці лежить на керівництві НКРЕКП – депутат

Члени національного регулятора НКРЕКП несуть персональну відповідальність за безпрецедентну кризу в українській енергетиці.

енергетика, вишки, тарифи, електроенергія \ фото Знай.UA

енергетика, вишки, тарифи, електроенергія \ фото Знай.UA

Про це заявила народний депутат Вікторія Гриб.

«Члени НКРЕКП несуть персональну відповідальність за кризу, в якій опинилася українська енергетика. Бездіяльність і непрофесіоналізм комісії не повинен бути премійовані! Вимагаю від уряду звернути увагу на деструктивну позицію НКРЕКП і не допустити 50% підвищення зарплат її керівництва в період кризи як в енергетиці, так і у всій економіці», — написала депутат на своїй сторінці в Facebook.

50% підвищення зарплат керівництва НКРЕКП закладено в проекті бюджету на 2021 р., розгляд якого планується на початку листопада.

За інформацією нардепа, на фінансування НКРЕКП зі спецфонду планується передбачити 714 млн грн і приблизно 90% цієї суми-це фонд заробітної плати.

«Поки в країні існує заборгованість перед шахтарями, а енергетики знаходяться перед загрозою втрати роботи, підвищення зарплат керівництва НРКЕКУ на 50% виглядає блюзнірсько», — підкреслила депутат.

Нагадаємо, раніше з критикою необґрунтованого, на їхню думку, підвищення зарплат керівництва НКРЕКП виступили депутати-члени фракції»Батьківщина».

Цього тижня підходи НКРЕКП до регулювання енергоринку розкритикував Секретаріат Енергетичного Співтовариства. До цього Антимонопольний комітет України звинуватив НКРЕКП у штучному обмеженні конкуренції та створення умов для маніпуляцій на енергетичному ринку.

На початку року у Верховній Раді була створена робоча група ТСК для розслідування причин кризи на енергоринку. Вона встановила, що основна відповідальність за кризу в галузі лежить на НКРЕКП.

Також в ході роботи ТСК стало відомо про факти корупції в керівництві національного регулятора. Так на початку жовтня НАЗК почало перевірку голови комісії Валерія Тарасюка через конфлікт інтересів, пов’язані з сімейним енергетичним бізнесом.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.