Вимоги до роботи шкіл у «жовтій» та «помаранчевій» зонах можуть кардинально послабити

Вимоги до роботи шкіл у

Вимоги до роботи шкіл у «жовтій» та «помаранчевій» зонах можуть кардинально послабити

У МОЗ хочуть зменшити вимоги для роботи шкіл у «жовтій» та «помаранчевій» зонах карантину. На сьогоднішній день, щоб школа могла працювати в нормальному режимі, штат установи повинен бути повністю вакциновані на 80%.

Про це повідомив головний санітарний лікар України Ігор Кузін в онлайн-інтерв’ю медичній експертці Дитячого фонду ООН  в Україні Катерині Булавіновій.

«Зараз норма про вакцинацію 80% персоналу шкіл переглядається, оскільки ми розуміємо, що часу, який ми виділили на вакцинацію педагогів, недостатньо, педагоги вакцинуються повільними темпами», – заявив Кузін.

Зараз чиновники хочуть дозволити школам в «жовтій» і «помаранчевій» зонах ” працювати за умови, що 80% співробітників вакцинуються хоча б однією дозою.

«Зараз ми цю норму будемо послаблювати – в «жовтій» і «помаранчевій» зонах будемо вважати 80% вакцинованих, принаймні, однією дозою. У «червоній» зоні не планується закривати школи за умови 80% вакцинованих двома дозами», – уточнив головний санітарний лікар.

Раніше ми писали, що спочатку кампанії вакцинації в Україні зробили 3 092 168 щеплень від коронавірусу. При цьому повністю імунізовані і отримали 2 дози — 955 607 осіб. Всього щеплення отримали 2 136 563 людини.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.