Відео: американські командос здійснили політ над Києвом

Відео: американські командос здійснили політ над Києвом

Відео: американські командос здійснили політ над Києвом

На честь завершення навчань військові сил спеціальних операцій США разом з українськими колегами здійснили урочистий проліт над Києвом.

Як повідомляє посольство США в Україні у Twitter, сили спецоперацій США та України протягом місяця проводили спільні навчання. Закінчення цієї місії Командування Сил спецоперацій США в Європі відзначило польотом над Києвом разом з українськими партнерами на 2-х літаках MC-130J Commando II. Маршрут літаків пролягав над Дніпром, Аркою дружби народів, Києво-Печерською лаврою, Музеєм Другої світової війни і монументом Батьківщині-матері.

Раніше в ході міжнародних військових навчань Sea Breeze-2021 сили берегової компоненти провели операцію по відновленню державного устрою на захоплених ворогом територіях. Навчання планували з урахуванням досвіду бойових дій на Донбасі.

Командувач Військово-Морських Сил Збройних сил України Олексій Неіжпапа заявив про завершення навчань Sea Breeze-2021. Перший корабель учасник вже вирушив додому.

В Україні стартували міжнародні військові навчання «Козацький Булава-2021» (Cossack Mace), які триватимуть до 24 липня. У навчаннях візьмуть участь близько 2 тисяч військовослужбовців і понад 300 одиниць військової техніки.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.