Велика Британія схвалила третю вакцину проти COVID-19

Велика Британія схвалила третю вакцину проти COVID-19

Велика Британія схвалила третю вакцину проти COVID-19

Велика Британія схвалила третю вакцину проти COVID-19

У Великій Британії була схвалена третя вакцина проти COVID-19. Міністр охорони здоров’я Метт Хенкок заявив, що було дозволено використання препарату від коронавірусу, розробленого американською компанією Moderna.

Про це повідомляє Sky News.

Вакцина показала ефективність в 94%, Велика Британія вже замовила 7 мільйонів доз препарату від Moderna, і, очікується, що країна незабаром ще купить 10 мільйонів доз вакцини, які будуть доступні не раніше березня цього року.

«Не дивлячись на те, що ми зараз імунізуємо тих, хто найбільш ризикує заразитися COVID-19, я закликаю всіх продовжувати дотримуватися правил, щоб кількість випадків була низькою і щоб захистити наших близьких», – сказав Хенкок.

Раніше Велика Британія стала першою країною в світі, яка схвалила вакцину від коронавірусу, яка була розроблена компаніями Pfizer і BioNTech. Пізніше країна також схвалила для використання COVID-вакцину, яка була розроблена Оксфордським університетом і компанією AstraZeneca.

Європейське агентство з лікарських препаратів (EMA) схвалило вакцину проти коронавируса американської компанії Moderna для використання на території ЄС. Таким чином, це вже друга подібна вакцина, повідомляє прес-служба Єврокомісії.

Міністри закордонних справ 13 країн-членів Європейського Союзу закликали Європейську комісію поділитися ковід-вакцинами з найближчими сусідами – балканськими країнами та Україною. У ЄК вже відповіли, що шукають шлях, як це зробити.

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов пояснив, за яких умов російська вакцина проти COVID-19 може продаватися в Україні. Він уточнив, які перевірки повинен пройти препарат «Супутник V».

У компанії Pfizer, яка розробила вакцину від коронавірусу спільно з німецькою BioNTech, заявили про її ефективності і проти нового штаму COVID-19, виявленого в Великобританії і Південній Африці. Дослідження показали, що препарат здатний нейтралізувати їх.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.