Вчені знайшли антитіло, здатне боротися з усіма штамами коронавірусу

Вчені знайшли антитіло, здатне боротися з усіма штамами коронавірусу

Вчені знайшли антитіло, здатне боротися з усіма штамами коронавірусу

Фахівці Вашингтонського університету відкрили антитіло, ефективне проти всіх штамів коронавірусу. Вчені ввели в організм піддослідних мишей фрагменти білкового шипа коронавірусу.

Як повідомляється в статті журналу Immunity, їм вдалося отримати від мишей зразки 43 антитіл, які розпізнають ці фрагменти. У чашці Петрі вчені протестували здатність цих антитіл захищати культури клітин від зараження. Потім дев’ять найбільш перспективних дослідники перевірили на мишах.

Після цього вчені відібрали два антитіла, які справлялися із завданням найкраще і перевірили їх ефективність проти альфа, бета, гамма, дельта, каппа і йота-штамів коронавірусу, а також кількох поки безіменних. Одне з антитіл, назване SARS2-38, виявилося ефективним проти всіх штамів, включаючи бета, стійкий до більшості антитіл.

Також дослідники з’ясували, яка мутація білкового шипа могла б зробити вірус стійким до SARS2-38 і виявили, що вона спостерігається лише у 0,04% з 800 тис. вивчених генетичних послідовностей.

Автори роботи розраховують, що застосування нового антитіла дозволить швидко і надійно лікувати хворих COVID-19, найкращих результатів вони розраховують досягти за допомогою комбінованої терапії.

Читайте також:

У червні Ляшко спрогнозував початок нової хвилі пандемії в Україні на осінь.

Тим часом, Кабінет міністрів України розпочав підготовку до запровадження нових карантинних обмежень.

Небезпечний штам коронавірусу «Дельта» виявили в Сумській області. Про це повідомила заступник начальника департаменту охорони здоров’я Сумської ОДА Галина Хомета.

У Кременці Тернопільської області штам коронавірусу «Дельта» підтвердили у 9-місячної дитини. Його госпіталізували разом з матір’ю.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.