Вчені визначили пік третьої хвилі коронавірусу в Україні

Вчені визначили пік третьої хвилі коронавірусу в Україні

Вчені визначили пік третьої хвилі коронавірусу в Україні

Національна академія наук України представила новий прогноз щодо розвитку ситуації з коронавірусом у країні. Протягом останнього тижня в Україні спостерігається істотне зниження темпів зростання кількості нових випадків коронавірусу.

«Статистичні показники останніх декількох днів дають підстави сподіватися, що загальна епідемічна динаміка розвивається за більш оптимістичним сценарієм, ніж було прогнозовано. Три дні поспіль число нових виявлень виявляється приблизно на 20% менше прогнозованого», – йдеться на сайті НАН України.

Вчені прогнозують, що при такій динаміці пік третьої хвилі коронавірусу в Україні слід очікувати протягом одного-двох тижнів, а на реальне поліпшення ситуації з COVID-19 можна сподіватися не раніше, ніж через 3-4 тижні.

«Якщо статистична динаміка не є результатом непередбачених затримок у надходженні даних, то сукупність позитивних ознак дозволяє очікувати пікового періоду протягом одного-двох тижнів», – заявили в НАН.

Раніше головний санлікар Віктор Ляшко повідомив, що в Україні можуть робити до 4 мільйонів щеплень від COVID-19 на місяць вже в травні.

Терміни поставки вакцини Pfizer в рамках COVAX постійно відкладаються. 22 лютого заступник голови Офісу президента Кирило Тимошенко заявив, що вакцина компанії Pfizer буде поставлена Україні в рамках механізму COVAX на початку березня, затримка пов’язана з перенесенням термінів з боку COVAX.

Глава МОЗ раніше повідомив про збільшення поставок вакцини NovaVax із 10 до 15 мільйонів доз. В ОП обіцяли, що кожні 10 днів Україна буде отримувати нову партію вакцини.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.