Вчені США підрахували шанси невакцинованих померти від коронавірусу

Вчені США підрахували шанси невакцинованих померти від коронавірусу

Вчені США підрахували шанси невакцинованих померти від коронавірусу

Центри з контролю і профілактиці захворювань Сполучених Штатів (CDC) провели дослідження, яке показало – ймовірність смерті від COVID-19 у невакцинованих людей в 11 разів вище, ніж у повністю вакцинованих.

Про це повідомляє The Hill. Дослідження, яке охопило понад 600 тисяч осіб, також показало, що невакциноване населення більш ніж в 10 разів частіше госпіталізовувалося. Зокрема, підкреслюється, що вакцина COVID-19 захищає реципієнтів від смертей і госпіталізації. Дослідження також показало, що ймовірність зараження COVID-19 у невакцинованих людей в 4,5 рази вище, ніж у повністю вакцинованих. Директор CDC Рошель Валенскі заявила, що щеплення COVID-19 як і раніше допомагають захистити реципієнтів від гірших проявів хвороби на тлі широкого поширення «Дельта» штаму коронавірусу.

Тим часом, Агентство з контролю за лікарськими засобами та виробами медичного призначення (MHRA) Великої Британії схвалило препарат Ronapreve для профілактики та лікування коронавірусу.

Фармацевтична компанія Shionogi почала випробування на людях препарату для лікування коронавірусу.

Ізраїль збирається стати першою країною у світі, яка випробує пероральну вакцину проти COVID-19.

У червні англо-шведський виробник ліків AstraZeneca заявив про недостатню ефективність препарату від коронавірусу. Учасниками випробування були невакциновані дорослі старше 18 років з підтвердженим контактом з людиною з COVID-19 протягом останніх восьми днів.

Раніше австралійські науковці повідомили про успішні випробовування на лабораторних мишах терапії проти коронавірусу. Лікування зменшує кількість вірусних частинок в організмі на 99,9%.

Лікар і екс-міністр охорони здоров’я Олег Мусій розкритикував Віктора Ляшка за слова про «препарат прямої дії» для лікування COVID-19.

Нагадаємо міністр охорони здоров’я Олег Ляшко заявив, що в Україні з’являться нові препарати прямої дії на коронавірус. Незабаром МОЗ презентує їх широкій публіці.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.