Вчені розробили терапію прямої дії для лікування COVID-19

Вчені розробили терапію прямої дії для лікування COVID-19

Вчені розробили терапію прямої дії для лікування COVID-19

Вчені розробили терапію прямої дії для лікування COVID-19

Міжнародна група вчених з Інституту здоров’я Мензиса у Квінсленді при Університеті Гріффіта (Австралія), а також з американського медцентру City of Hope (США) розробила експериментальну противірусну терапію прямої дії для лікування COVID-19.

Як зазначається в заяві університету Гріффіта, у цьому антивірусному підході наступного покоління використовувалася технологія придушення генів РНК, яка називається міРНК (малі інтерферуючі РНК) для прямої атаки на геном вірусу, яка зупиняє реплікацію вірусу, а також ліпідні наночастинки, розроблені в Університеті Гріффіта та City of Hope, щоб доставити міРНК у легені – критичне вогнище інфекції.

«Лікування вірусоспецифічної міРНК знижує вірусне навантаження на 99,9%», – заявили вчені.

Спеціалісти випробували терапію на інфікованих мишах. З’ясувалося, що таке лікування поліпшило їхнє виживання і динаміку одужання. Вчені відзначають, що у тих мишей, які вижили і вилікувалися, в легенях не було виявлено жодного вірусу.

Один зі співавторів розробки, професор Кевін Морріс сказав, що ліки придатні для лікування усіх бетакоронавірусів, як SARS (SARS-CoV-1) і SARS-CoV-2, а також інших нових варіантів, що можуть виникнути у майбутньому, оскільки терапія спрямована на ультраконсервативні області вірусних геномів.

При цьому наночастки стабільні при температурі 4° C впродовж 12 місяців і при кімнатній температурі більше одного місяця. Це означає, що цей агент може бути використаний за відсутності спеціальних умов зберігання.

Нагадаємо, у грудні 2020 року французька компанія Sanofi і британська GlaxoSmithKline оголосили про відстрочку в реалізації своєї програми з розробки вакцини від коронавірусу та заявили, що зможуть виготовити її не раніше, ніж наприкінці 2021 року.

Згодом обидві компанії повідомили про успішні початкові клінічні випробування вакцини від коронавіруса.

ВООЗ закликає замість вакцинації дітей від коронавіруса, поділитися вакциною з бідними країнами.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.