Вчені пояснили зниження захворюваності COVID-19 в Україні

Вчені пояснили зниження захворюваності COVID-19 в Україні

Вчені пояснили зниження захворюваності COVID-19 в Україні

У Національній академії наук України назвали причини спаду коронавірусу в Україні. Зокрема, люди почали розуміти небезпеку вірусу і виконують рекомендації фахівців.

За словами академіка НАН Сергія Комісаренка, головний фактор – це поведінка самого вірусу. Він стає то більш контагіозний, то менш контагіозний, пише «РБК-Україна».

«Поки що немає новин про те, що вірус стає більш-менш летальний, що він викликає більш жорстке або полегшене захворювання. Його поведінка щодо перебігу захворювання поки що не змінилася. Але його контагіозність змінюється», – пояснив він.

Вчений вважає, що в Україні поширений штам коронавірусу, який не такий вже і контагіозний, як віруси в інших країнах на заході Європи. Втім, за його словами, є ще одна причина спаду COVID-19.

«Другий фактор, також вкрай важливий – це те, що наші люди поступово починають розуміти небезпеку вірусу і захворювання COVID-19, яке він викликає, і починають більш ретельно виконувати рекомендації карантину: маски, миття рук і дистанціювання», – додав він.

Раніше ВООЗ попередила про третю хвилю коронавірусу у Європі. Також у ВООЗ розповіли, як безпечно зустріти свята в умовах пандемії. Окрім того, у ВООЗ озвучили інструкції для пацієнтів після вакцинації від СOVID-19.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.