Вчені почали випробування препарату для «миттєвого» імунітету до COVID-19

Вчені почали випробування препарату для «миттєвого» імунітету до COVID-19

Вчені почали випробування препарату для «миттєвого» імунітету до COVID-19

Британські вчені почали випробування нового препарату, покликаного викликати «миттєвий» імунітет до COVID-19. Добровольцям планують робити щеплення не вакциною, а антитілами. Вакцини від COVID-19 дозволяють сформувати імунітет тільки протягом місяця.

Про це повідомляє The Guardian.

Щеплення антитілами повинні дозволити пацієнту виробити «миттєвий» імунітет до захворювання. Препарат розробив Університетський коледж Лондона спільно з компанією AstraZeneca, яка створила разом з Оксфордським університетом вакцину від COVID-19.

Експериментальні щеплення запропонували зробити людям, які в останні вісім днів перебували в близькому контакті з тими, у кого був підтверджений коронавірус, уточнює BBC.

«Зараз ми зробили щеплення 10 пацієнтам: співробітникам, учням та іншим людям, які зіткнулися з вірусом в лікувальному закладі або коридорах навчального закладу», – зазначила вірусолог Кетрін Хуліхан.

Вчені сподіваються, що ліки зможуть захистити людей від COVID-19 на термін від шести місяців до року. Вони можуть стати доступними вже в березні або квітні, якщо отримають схвалення.

Велика Британія планує почати випуск вакцини від COVID-19, розробленої Оксфордським університетом, 4 січня. Ній планують прищепити близько 2 мільйонів чоловік.

Євросоюз 27 грудня починає масштабну вакцинацію проти COVID-19. Фактичні дати початку вакцинації в різних країнах ЄС встановлені з 26 грудня по перший тиждень січня.

В Україні за минулу добу виявили 6 113 нових випадків коронавируса. Серед захворілих 277 дітей і 153 медпрацівника.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.