«Вакцинувати світ до кінця 2022 року»: Британія готова пожертвувати 100 мільйонів доз

«Вакцинувати світ до кінця 2022 року»: Британія готова пожертвувати 100 мільйонів доз

«Вакцинувати світ до кінця 2022 року»: Британія готова пожертвувати 100 мільйонів доз

Велика Британія готова пожертвувати щонайменше 100 мільйонів надлишкових доз вакцин від коронавірусу тим країнам, які цього потребують.

На такий крок Лондон може піти через успіх програми з вакцинації у країні, заявив прем’єр-міністр країни Борис Джонсон у Twitter.

«Успіх нашої програми з вакцинації означає, що ми можемо пожертвувати щонайменше 100 мільйонів надлишкових доз тим, хто їх потребує», – заявив Джонсон.

Він висловив сподівання, що лідери інших країн «Великої сімки» (G7) дадуть подібні обіцянки, «щоб разом ми могли вакцинувати світ до кінця наступного року».

Як відомо, сьогодні в Британії стартує перший за два роки очний саміт «Великої сімки». Він пройде з 11 по 13 червня в Корнуоллі на південному заході країни.

Очікується, що лідери країн «Великої сімки» оголосять про постачання вакцин від коронавірусу в країни з низькими доходами. Йдеться про постачання 1 млрд доз вакцин у 2022 році.

Таким чином політики хочуть допомогти провести вакцинацію 80% дорослого населення в усьому світі.

Прем’єр-міністр Великобританії Борис Джонсон закликав лідерів країн G7 провести вакцинацію всього населення в світі до кінця 2022 року. За його словами, боротьба з коронавірусом є одним з головних завдань післявоєнної епохи.

Представник Всесвітньої організації охорони здоров’я Брюс Ейлвард заявляв, що в червні і липні глобальний механізм COVAX отримає недостатню кількість вакцин від коронавірусу. За його словами, це ставить під загрозу мету цього механізму.

Читайте також:

Президент США Джо Байден сказав, що у нього є план вакцинації проти коронавірусу всього світу. За даними ЗМІ, Вашингтон планує передати сотні країн 500 мільйонів доз препарату від Pfizer і BioNTech упродовж року.

Американці відмовляються від вакцини Johnson & Johnson. В результаті мільйони доз вакцини від коронавірусу виявляться непридатними вже в кінці місяця.

Сполучені Штати Америки та Європейський союз налаштовані на відновлення розслідування походження COVID-19. Планується спільна заява з цього питання на саміті 15 червня.

Гіпотеза про те, що коронавірус просочився з лабораторії в китайському Ухані, є правдоподібною і заслуговує на подальше вивчення. Про це йдеться у звіті національної лабораторії уряду США.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.