Вакцину Pfizer дозволили зберігати у звичайній морозильній камері

Вакцину Pfizer дозволили зберігати у звичайній морозильній камері

Вакцину Pfizer дозволили зберігати у звичайній морозильній камері

Вакцину Pfizer дозволили зберігати у звичайній морозильній камері

Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США (FDA) 25 лютого дозволило транспортування COVID-вакцини Pfizer/BioNTech у звичайних морозильних камерах протягом двох тижнів. Раніше дозволялося зберігання лише при температурі від -80ºC до -60ºC.

Як повідомляє прес-служба регулятора, транспортування і зберігання у звичайних морозильних камерах дозволяється для нерозбавлених заморожених флаконів вакцини Pfizer/BioNTech.

«Сьогодні Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США оголосило, що дозволяє транспортування і зберігання нерозбавлених заморожених флаконів вакцини Pfizer-BioNTech від COVID-19 при звичайних температурах, які зазвичай використовуються у морозильних камерах для фармацевтичних препаратів, впродовж періоду до двох тижнів», – йдеться у повідомленні.

Регулятор пояснив, що такі умови є альтернативою бажаному зберіганню нерозбавлених флаконів у морозильній камері з наднизькою температурою від -80 °C до -60° C. Зміни внесли в Інформаційний бюлетень для медичних працівників, які здійснюють вакцинацію.

«Ця альтернативна температура транспортування та зберігання нерозведених флаконів є достатньою і дозволяє транспортувати та зберігати флакони в більш гнучких умовах. Альтернативна температура транспортування та зберігання допоможе полегшити тягар закупівлі потужного холодильного обладнання для місць вакцинації та повинна допомогти доставити вакцину до більшої кількості місць», – пояснив таке рішення доктор медичних наук, директор Центру FDA з оцінки та досліджень біологічних препаратів Пітер Маркс.

Нагадаємо, 23 лютого в Україні зареєстрували вакцину американської компанії Pfizer.

Перша партії вакцини в рамках механізму COVAX, може надійти в Україну на початку березня. Раніше прибуття Pfizer очікувалося 16 лютого, а потім наприкінці місяця.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль зазначив, що лише три компанії в Україні можуть забезпечити належні умови для зберігання вакцини у компанії Pfizer. Але їхні потужності обмежені.

24 лютого в Україні розпочалася вакцинація населення від коронавірусу. Перше щеплення вакциною Oxford/AstraZeneca (CoviShield) зробили лікарю на Черкащині.

Зафіксовано сім випадків несприятливих наслідків після щеплення.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.