Вакцинований Ляшко пояснив, чому все-таки захворів на коронавірус

Вакцинований Ляшко пояснив, чому все-таки захворів на коронавірус

Вакцинований Ляшко пояснив, чому все-таки захворів на коронавірус

Вакцинований Ляшко пояснив, чому все-таки захворів на коронавірус

Головний санітарний лікар України Віктор Ляшко пішов на самоізоляцію через діагностований у нього коронавірус. Каже, що не встиг сформувати імунітет після щеплення.

Про це він сам повідомив у Facebook. «Отримав позитивний ПЛР на ковід Потрапив у той період, коли імунітет від щеплення ще не повністю сформований. Як показує аналіз даних клінічних досліджень, ефективність вакцини після одноразової стандартної дози становить 76% з 22 по 90 день. Рівень антитіл зберігається протягом цього періоду з мінімальним зниженням. У мене був лише 13 день після щеплення, коли з’явились симптоми, тому зрада відміняється», – написав Ляшко, додавши, що все одно завдяки вакцинації він очікує, що перебіг хвороби пройде без ускладнень.

Отримав позитивний ПЛР на ковід

Потрапив у той період, коли імунітет від щеплення ще не повністю сформований.

Як…

Опубліковано Виктором Ляшком Понеділок, 15 березня 2021 р.

Нагадаємо, 2 березня Головний санітарний лікар Віктор Ляшко зробив щеплення від коронавірусу індійською вакциною. Так він показав, що не чекає «чогось кращого».

А напередодні щеплення від коронавірусу зробив і глава МОЗ Максим Степанов.

Записатися на вакцинацію від коронавірусу можна через застосунок або сайт держпослуг «Дія». Про це розповів глава Мінціфри Михайло Федоров.

Під час вакцинації від коронавірусу можуть бути кілька типових побічних ефектів, але вони легкі. Серйозні зустрічаються дуже рідко, в Україні вони не зафіксовані.

Станом на 27 лютого вакцинація в Україні проводилася 33 бригадами. За минулу добу більше прищепили жінок, ніж чоловіків.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.