Вакциновані туристи зможуть їздити в Канаду починаючи з 7 вересня

Вакциновані туристи зможуть їздити в Канаду починаючи з 7 вересня

Вакциновані туристи зможуть їздити в Канаду починаючи з 7 вересня

У Канаді дозволені Pfizer, Moderna, AstraZeneca і Johnson & Johnson.

Канада відкриє свої кордони для повністю вакцинованих американців з 9 серпня, а для мандрівників з інших країн – з 7 вересня, повідомляє СBC News.

Федеральний уряд також заявив, що з 9 серпня діти у віці до 12 років, які ще не отримали дозволу на отримання вакцини, будуть звільнені від карантинної вимоги після в’їзду в Канаду і зможуть пересуватися разом зі своїми батьками, якщо вони будуть дотримуватися заходів громадської охорони здоров’я. Але цим дітям рекомендується уникати групових занять, таких як школа, табори і дитячі сади.

Іноземні мандрівники, які в’їжджають в Канаду, повинні будуть надати докази (англійською або французькою мовами) того, що вони повністю зробили щеплення однією з вакцин, дозволених для використання в Канаді (Pfizer, Moderna, AstraZeneca або Johnson & Johnson) за 14 днів до прибуття. Всі мандрівники повинні використовувати урядовий портал ArriveCAN для надання особистої інформації. Якщо вони дотримуються правил, введені урядом, їм не доведеться проходити карантин після прибуття в Канаду.

З початку кампанії вакцинації від COVID-19 в кінці минулого року вже понад 25 млн канадців зробили хоча б одне щеплення, про що говорять офіційні цифри, оприлюднені урядом Канади.

Читайте також:

Латвія й Естонія відкрили кордони для українських громадян для усіх типів подорожей, зокрема з метою туризму.

Нагадаємо, 15 липня, Європейський союз розширив перелік третіх країн, громадянам яких дозволяється в’їзд на територію країн-учасниць Європейського союзу під час пандемії коронавірусу. До переліку додали Україну.

Водночас на території Шенгенської зони встановлені абсолютно різні правила в’їзду до кожної з країн. Дедалі більше держав вимагають сертифікат про повну вакцинацію одним з препаратів.

Зокрема, Бельгія дозволила в’їзд для всіх видів подорожей українців. Рішення прийнято відповідно до рекомендації Ради ЄС.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.