Вакциновані «Спутником V» росіяни не зможуть відвідати «Євро-2020»

Вакциновані «Спутником V» росіяни не зможуть відвідати «Євро-2020»

Вакциновані «Спутником V» росіяни не зможуть відвідати «Євро-2020»

Данія не дозволила в’їзд уболівальникам з РФ на матчі Чемпіонату «Євро-2020» в Копенгагені, оскільки російські вакцини не схвалені у Європейському союзі.

Про це повідомляє російський Спорт-експрес.

Раніше Рада ЄС ввела рекомендації для національних урядів щодо правил перетину кордону Союзу. Згідно з ними, дозволено пускати до ЄС усіх, хто пройшов вакцинацію схваленими вакцинами. Водночас, російські вакцини – «Спутник V», «ЕпіВакКорона» та «КовіВак» – до схвалених не входять.

Генеральний секретар «Російського футбольного союзу» Олександр Алаев відправив генеральному директору УЄФА Мартіну Каллену лист, в якому висловив стурбованість таким рішенням.

«Загальноросійська громадська організація «Російський футбольний союз» вкрай стурбована ситуацією навколо неможливості допуску уболівальників збірної Росії на гру групового етапу «Євро-2020» в Данії, які придбали квитки на матч. Просимо вас оперативно вивчити можливість допуску уболівальників на матч запропонувати механізм вирішення проблеми», – йдеться у листі Алаєва до УЄФА.

Вакциновані «Спутником V» росіяни не зможуть відвідати «Євро-2020»

Чемпіонат Європи відбудеться в 11 містах Європи з 11 червня по 11 липня 2021 року. Копенгаген має прийняти три зустрічі групи B, зокрема матч збірних Росії та Данії, а також одну гру 1/8 фіналу.

Нагадаємо, у березні Росія подала заявку на включення своєї вакцини «Супутник V» до переліку лікарських засобів, схвалених Всесвітньою організацією охорони здоров’я для використання у надзвичайних ситуаціях. Препаратом уже прищепили понад 1 мільйона чоловік.

Європейське агентство з лікарських засобів закликало країни ЄС не поспішати зі схваленням «Спутника V». Відомство не має даних про стан вакцинованих людей.

У квітні Європейське агентство лікарських засобів планувало відправити до Росії групу експертів для перевірки клінічних випробувань і виробництва «Спутник V».

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.