Вакцинація в ОРДЛО є пропагандистською акцією РФ — Гармаш

Вакцинація в ОРДЛО є пропагандистською акцією РФ — Гармаш

Вакцинація в ОРДЛО є пропагандистською акцією РФ — Гармаш

Вакцинація в ОРДЛО є пропагандистською акцією РФ — Гармаш

Вакцинація людей від коронавірусу на тимчасово окупованих територіях Донбасу не відповідає інтересам Російської Федерації, тому кампанія вакцинації населення вакциною «Супутник V» є лише пропагандистською акцією і має політичний характер. Ймовірно, саме з цієї причини російські пропагандисти не озвучують точну кількість доз вакцини, завезеної в ОРДЛО.

Про це в коментарі Guildhall заявив представник України в Тристоронній контактній групі на переговорах по Донбасу в Мінську Сергій Гармаш.

Вакцинація в ОРДЛО є пропагандистською акцією РФ — Гармаш

Сергій Гармаш представник ОРДЛО в ТКГ від України

«Сьогодні ми маємо факт фотографії Пушиліна, якому колють щось, але незрозуміло що, ми також маємо підтверджений факт запису на вакцинацію з вуст місцевих жителів. Які кількості й обсяги цієї першої партії вакцини – засоби масової пропаганди окупованих територій такої інформації не дають. Водночас повідомляється, що вакцина не рекомендується людям, які вже перенесли коронавірус, хоча на офіційному сайті вакцини «Спутник V» такої інформації немає. Можливо, це викликано тим, що обсяг вакцини дуже маленький, символічний, суто пропагандистський, і вони хочуть обрубати число тих, хто може звернутися»

З огляду на це, представник у ТКГ переконаний, що це пропагандистська акція. За його словами, є інформація, що в Кремлі поставили завдання за будь яку ціну почати вакцинацію в ОРДЛО раніше, ніж в Україні.

«Тому ми не знаємо реальних масштабів, можливо, на три з половиною мільйони населення завезли тисячу доз, але щоб показати по телевізору цього достатньо. Я не вірю, що Росія буде безкоштовно вакцинувати людей на окупованих територіях Донбасу, їм це просто не потрібно. Тому я абсолютно впевнений, що це пропагандистська акція, а не медична кампанія, і вона буде носити політичний характер»

— Сергій Гармаш, представник ОРДЛО в ТКГ від України

Нагадаємо, міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив, що для вакцинації українців з тимчасово окупованих територій Донецької і Луганської областей, уздовж лінії розмежування будуть створені пункти вакцинації.

Політичний експерт Дмитро Снєгирьов переконаний, що поставка вакцин на тимчасово окуповані території носить політичний характер. За його словами, «Супутник V» – для Європи фактично «Новачок». До того ж, є підозри, що на територію ОРДЛО поставили не «Супутник V», а «Супутник лайт» – аналог, що не пройшов випробувань.

Крім того, аналітик зазначив, що «Супутник V» є вакциною сумнівного походження, а випробування вона проходила лише в країнах-сателітах Росії – Білорусі та Венесуелі.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.