В Україні з'явився освітній серіал про штучний інтелект

В Україні з’явився освітній серіал про штучний інтелект

В Україні з'явився освітній серіал про штучний інтелект

Фото: 21cbr.com Мінцифри запустило освітній серіал про штучний інтелект

У серіалі йдеться про користь ШІ, пов’язані з ним ризики, а також те, як його використовують українські та міжнародні компанії.

  Мінцифри запустило освітній серіал про штучний інтелект. Про це повідомляє прес-служба міністерства у четвер, 5 листопада.   У серіалі йдеться про те, що таке насправді штучний інтелект, яку користь він приносить, які ризики пов’язані з використанням технологій і як такі технології використовують українські та міжнародні компанії.   При цьому мета освітнього серіалу — пояснити, що відбувається із штучним інтелектом, розвінчати популярні міфи і зацікавити використовувати базові алгоритми в роботі українських бізнесів.   «Існує багато прикладів використання алгоритмів штучного інтелекту, які допомагають і лікарям, і інженерам, і військовим, і іншим фахівцям. Завдяки освітньому серіалу українці зможуть ближче познайомитися з цією захоплюючою темою», — заявила заступник міністра цифрової трансформації Валерія Іонан.   Серіал складається з чотирьох серій і вже доступний на платформі Дія.Цифрова освіта.  

  Нагадаємо, що раніше Мінцифри представило тлумачний словник цифрових термінів. Новий інтернет-сленг часто зрозумілий дітям, але не їхнім батькам. У відомстві вирішили виправити становище.   Також повідомлялося, що українців перевірять на цифрову грамотність. Цифрограм пропонує дати відповідь на 90 питань, приблизна тривалість проходження тесту 30-40 хвилин.    

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.