В уряді Греції назвали дату початку туристичного сезону

В уряді Греції назвали дату початку туристичного сезону

В уряді Греції назвали дату початку туристичного сезону

В уряді Греції назвали дату початку туристичного сезону

Уряд Греції готується відкрити літній туристичний сезон з 14 травня, якщо це дозволить епідемічна ситуація.

Про це заявив міністр туризму Греції Гаррі Теохаріс, передає The Guardian. «Греція має намір почати свій життєво важливий літній сезон до середини травня», – сказав Теохаріс. Потрапити до країни можна буде за умови наявності негативного тесту на коронавірус або вакцинації. «В Греції будуть вітатися туристи, які перед поїздкою або будуть вакциновані, або у них будуть антитіла, або негативний тест на коронавірус. Всі туристи будуть проходити вибіркову перевірку», – пояснив міністр.

Раніше влада Таїланду дозволила туристам після прибуття в країну відбувати обов’язковий карантин на яхтах.

Влада американського штату Гаваї планує, щоб туристи, які не читають або ігнорують попереджувальні знаки та через це потрапляють у небезпеку, самі платили за свій порятунок.

З 1 березня 2021 року українці мають право подорожувати в Гренаду без необхідності оформлювати візу. Цього дня набуває чинності угода між урядами обох країн про скасування візових вимог.

Громадяни України, подорожуючи літаком, з 1 березня зможуть відвідувати Грузію. Єдиною умовою стала наявність негативного ПЛР-тесту на COVID-19.

А Кіпр не відкрив кордони для українців з 1 березня попри те, що такі плани анонсувалися в січні. Україну віднесли до «сірої» зони.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.