В Україну прибули інноваційні ліки від коронавірусу

В Україну прибули інноваційні ліки від коронавірусу

В Україну прибули інноваційні ліки від коронавірусу

В Україну прибули інноваційні ліки від коронавірусу

Україна отримала 60 тис. флаконів американських інноваційних препаратів прямої дії від коронавірусу.

Про це НВ повідомив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко. За його словами, в Україну було направлено 20 тис. флаконів препарату Бамланівімаб (Bamlanivimab) та 40 тис. флаконів препарату Етесевімаб (Etesevimab). Ліки вже розвезли у регіони.

У свою чергу МОЗ оновив протокол щодо надання медичної допомоги для лікування коронавірусної хвороби, яким передбачено можливість використання лікарських засобів Bamlanivimab та Etesevimab.

«Це дасть змогу лікарям, які надають допомогу хворим на COVID-19, мати чітку інструкцію щодо того, в яких саме випадках захворювання і як правильно застосовувати ці лікарські засоби», — зазначив Ляшко.

Препарати надала благодійна організація Direct Relief. Ліки рекомендовані для пацієнтів з легким і середнім ступенем тяжкості коронавірусної хвороби, особливо при наявності ризику переходу у важку форму.

До цього Міністерство охорони здоров’я України оприлюднило оновлений протокол лікування коронавірусу, ухвалений 31 грудня 2020 року. Головною зміною в новому протоколі є те, що з протоколу лікування хворих з критичним перебігом захворювання COVID виключили препарат «Тоцілізумаб».

Раніше МОЗ планувало закупити у США препарат Ремдесивір. Його було створено для лікування лихоманки Ебола. Головний санітарний лікар України Віктор Ляшко стверджував, що «Ремдесівір» показав здатність зменшувати тривалість перебування хворого на COVID-19 на стаціонарному лікуванні, а також кількість летальних випадків.

Однак гендиректор ВООЗ заявив, що єдиними ліками, які дійсно ефективні проти COVID-19 у важкій формі, є медичний засіб дексаметазон.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.