В Україну поставлені майже 12 млн доз вакцини

В Україну поставлені майже 12 млн доз вакцини

В Україну поставлені майже 12 млн доз вакцини

В Україну поставлені майже 12 млн доз вакцини

В Україну прибула велика партія китайської вакцини – 1,5 млн доз. Всього держава за час пандемії отримало і закупило 11 929 056 доз різних вакцин.

Про це повідомив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко на своїй сторінці в Facebook 31 липня. Він вказав, що тільки на цьому тижні Україна отримала велику кількість вакцин. «Тільки на цьому тижні ми прийняли 52 800 доз вакцини AstraZeneca, 430 560 доз вакцини Comirnaty від Pfizer-BioNTech, вчора 764 440 доз CoronaVac від Sinovac Biotech і саме зараз розвантажують ще один чартер з 1 500 000 доз цієї вакцини», – написав Ляшко.

Нагадаємо, Кабмін оновив Національний план вакцинації проти коронавірусу. Документ передбачає поступове нарощування темпів щеплень до кінця 2021 року: з вересня в Україні мають вводити понад 8 мільйонів доз вакцини щомісяця.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що до кінця 2021 року в Україну привезуть 47 мільйонів доз вакцин від коронавірусу, майже половина з них – від компанії Pfizer.

З 12 липня МОЗ почало використовувати у центрах масової вакцинації від COVID-19 препарат Comirnaty від Pfizer-BioNTech. Вакцина буде доступна усім охочим з пріоритетом для літніх людей та людей із супутніми захворюваннями.

Естонія вирішила передати Україні 200 тисяч доз COVID-вакцини, а уряд Литви – 131 тисячу доз.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.