В українських центрах COVID-вакцинації почали застосовувати вакцину Pfizer

В українських центрах COVID-вакцинації почали застосовувати вакцину Pfizer

В українських центрах COVID-вакцинації почали застосовувати вакцину Pfizer

Міністерство охорони здоров’я почало використовувати в центрах масової вакцинації від COVID-19 препарат Comirnaty від Pfizer-BioNTech. Вакцина буде доступна всім бажаючим з пріоритетом для літніх людей і людей з супутніми захворюваннями.

Про це повідомляє координаційний центр вакцинації, пише прес-служба Міністерства охорони здоров’я.

«До кінця липня Україна отримає 1 млн доз вакцини Comirnaty/Pfizer-BioNTech від COVID-19, тому МОЗ вирішило зробити цю вакцину доступною для широкої громадскості», – йдеться в повідомленні.

В Україні щодня працює до 2 тисяч пунктів вакцинації, де використовують вакцину CoronaVac від Sinovac Biotech, яка поставляється в однодозних флаконах і не вимагає наднизьких температур зберігання, зазначили в МОЗ.

«Усі вакцини, які використовує Україна, схвалені ВООЗ. За даними останніх досліджень, вакцина CoronaVac від Sinovac Biotech продемонструвала ефективність в 83,5% при запобіганні симптоматичних захворювань COVID-19 і 100%-ву ефективність в попередженні госпіталізації і смерті», – підкреслив заступник міністра охорони здоров’я, головний державний санітарний лікар Ігор Кузин.

Станом на 12 липня Україна вже отримала понад 5,6 млн доз різних вакцин, зокрема 2,4 млн доз CoronaVac/Sinovac, майже 1,7 млн доз Comirnaty/Pfizer, і майже 1,6 млн доз вакцини AstraZeneca різних виробників.

Раніше турецькі вчені опублікували проміжні результати третьої фази випробувань китайської вакцини від коронавируса CoronaVac. Під час випробувань препарат виявився ефективним у 83,5% випадків.

Американська фармакологічна компанія Pfizer наполягає на схваленні третьої дози своєї вакцини від коронавируса на федеральному рівні. Представники компанії планують зустрітися з медичним регулятором США.

В Україні вчора, 11 липня, зробили 26 356 щеплень проти коронавируса. З них 13 390 осіб отримали першу дозу і 12 966 – завершили вакцинацію, тобто отримали дві дози.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.