В Україні з'явиться загальнодержавний університет новітніх технологій

В Україні з’явиться загальнодержавний університет новітніх технологій

В Україні з'явиться загальнодержавний університет новітніх технологій

В Україні з’явиться загальнодержавний університет новітніх технологій

В Україні буде створений загальнонаціональний університет, де навчатимуть спеціалістів з новітніх технологій. Такий освітній заклад буде сприяти перетворенню України в IT-хаб Європи.

Про це заявив президент України Володимир Зеленський на нараді щодо підготовки концепції створення університету, передає прес-служба Офісу президента. Концепція створення університету має бути розроблена та остаточно затверджена до липня 2021 року, а до жовтня має бути ухвалений закон про особливості правового статусу цього закладу освіти. Навчання у ньому має розпочатися у жовтні 2023.

Майбутній навчальний заклад матиме шість основних напрямків: інформаційні технології, кібербезпека та штучний інтелект; нанотехнології; аерокосмічні технології; новітні енергетичні технології; біотехнології та науки про здоров’я; міжнародні відносини й безпека. У перший рік діяльності університету планується набрати близько 120 студентів та в наступні роки збільшувати їхню кількість.

Раніше повідомлялося, що в Україні буде засновано новий університет, на базі якого готуватимуть кваліфікованих експертів у сфері безпеки для подальшої роботи на державу.

Нагадаємо, чотири українські вищі навчальні заклади увійшли до рейтингу найкращих університетів світу, який сформувало глобальне аналітичне агентство в галузі вищої освіти QS Quacquarelli Symonds. У квітні Кабмін затвердив постанову про відкриття територіальних структурних підрозділів кращих іноземних вищих навчальних закладів в Україні.

Також в Україні запустять проєкт підготовки до ЗНО для дітей з окупованих територій – Криму та ОРДЛО – у рамках ініціативи президента Зеленського.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.