В Україні з’явиться два сертифікати вакцинації від COVID: в МОЗ пояснили різницю

В Україні з'явиться два сертифікати вакцинації від COVID: в МОЗ пояснили різницю

В Україні з’явиться два сертифікати вакцинації від COVID: в МОЗ пояснили різницю

В Україні введуть зелений і жовтий сертифікати вакцинації від COVID-19. Другий з них буде виключно для внутрішнього використання.

Про це розповів головний санітарний лікар України Ігор Кузин під час брифінгу.

Зелений сертифікат буде видаватися після двох доз щеплень від COVID-19. Жовтий сертифікат – після першої дози, обидва будуть використовуватися як внутрішні.

«Термін дії жовтого сертифіката – час між щепленнями», – уточнив Кузін.

Він також зазначив, що термін дії – це головна різниця між зеленим і жовтим сертифікатами, адже, вони будуть надавати однакові привілеї для вакцинованих, наприклад, на відвідування спортзалів і ресторанів.

Раніше повідомлялося, що Міністерство охорони здоров’я ( МОЗ) планує запустити паперову версію цифрового сертифікату вакцинації. Такий документ з’явиться вже восени.

З 31 серпня 2021 Латвія визнала українські COVID-сертифікати в «Дії» і QR-код для їх перевірки сумісними з діючою в країні системою визнання сертифікатів про вакцинацію.

Глава Національної технічної групи експертів з імунопрофілактики Федір Лапій пояснив, як українцям продовжити дію COVID-ваучера. У додатку «Дія» планують додати опцію «Згенерувати новий сертифікат».

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.