В Україні продовжили адаптивний карантин: названі терміни

В Україні продовжили адаптивний карантин: названі терміни

В Україні продовжили адаптивний карантин: названі терміни

В Україні продовжили адаптивний карантин: названі терміни

У понеділок, 20 вересня, Кабінет міністрів прийняв рішення продовжити карантин в Україні до 31 грудня. Так, в країні до кінця року буде діяти загальнонаціональний карантин.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров’я України.

«На засіданні Кабінету Міністрів України від 20 вересня прийнято рішення про продовження адаптивного карантину і режиму надзвичайної ситуації до 31 грудня 2021 року», – йдеться в повідомленні.

Міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко повідомив, що епідемічна ситуація в країні контролюється.

«Так, ми фіксуємо зростання числа нових випадків COVID, але завдяки вакцинації маємо запас міцності. Медична система готова реагувати на нову хвилю, але кращий спосіб зберегти своє життя і здоров’я – щепитися від коронавірусної інфекції при першій можливості», – заявив він.

Міністр додав, що завтра відбудеться засідання комісії ТЕБ та НС, де буде встановлена ​​«жовта» зона адаптивного карантину.

В Україні з 20 вересня почали діяти нові правила карантину. Зокрема, після виходу з «зеленої» зони вакциновані українці зможуть уникнути обмежень.

По всій Україні планують ввести «жовту» зону карантину. Засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій розгляне це питання найближчим часом.

Міністр фінансів Сергій Марченко не впевнений, що в Україні потрібні локдауни загальнонаціонального масштабу, оскільки проблеми можна вирішувати локальними карантинними заходами і вакцинацією.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.