В Україні посилять карантин через загрозу штаму «Дельта»

В Україні посилять карантин через загрозу штаму «Дельта»

В Україні посилять карантин через загрозу штаму «Дельта»

Міністерство охорони здоров’я пропонує запровадити двотижневу самоізоляцію для всіх невакцинованих осіб, які перетинають кордон України. Заходи потрібні через погіршення ситуації з розповсюдженням штаму коронавірусу «Дельта».

Про це повідомляє Офіс Президента.

Зокрема, міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко пропонує посилити контроль при перетині державного кордону у зв’язку зі зростанням в окремих регіонах світу та Європи випадків захворюваності на COVID-19, зокрема через штам «Дельта».

В Україні посилять карантин через загрозу штаму «Дельта»

Віктор Ляшко міністр охорони здоров’я України

«Пропонується, що усі не вакциновані особи, які приїжджатимуть до України, повинні будуть пройти 14 днів самоізоляції, або сім днів, якщо після цього терміну отримають негативний ПЛР-тест. Українці до 18 років та особи, що виїхали з країни до набрання постановою чинності, будуть звільнятися від самоізоляції»

Як повідомлялося, новий штам коронавірусу «Дельта» виявили в Україні, Білорусі та Словаччині.

Лікар-інфекціоніст Ольга Голубовська вважає, що вже цього літа в Україні можливе зростання захворюваності на коронавірус через поширення штаму «Дельта». Його можуть привезти мандрівники з-за кордону.

В Україні вже діагностовано кілька хворих на штам «Дельта», який вже за місяць-два витіснить усі інші різновиди COVID-19.

Лікарі назвали специфічні симптоми ураження «індійським» штамом.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.