В Україні можуть розширити перелік професій з обов’язковою вакцинацією

В Україні можуть розширити перелік професій з обов'язковою вакцинацією

В Україні можуть розширити перелік професій з обов’язковою вакцинацією

В Україні можуть розширити список професій, для яких буде обов’язковою вакцинація від COVID-19. Зараз це правило стосується всіх чиновників і вчителів.

Про це розповів голова парламентського комітету з питань здоров’я нації Михайло Радуцький.

Зараз вакцинація є обов’язковою для всіх чиновників і педагогів. Без цього їх будуть відстороняти від роботи орієнтовно з середини листопада. Такий наказ нещодавно прийняло Міністерство охорони здоров’я.

У той же час, за словами Радуцького, до переліку професій, для яких вакцинація є умовою допуску до робочого місця, планують внести всіх працівників державних установ, організацій та підприємств, соціальних працівників і співробітників поштових послуг.

«Через небажання багатьох людей розуміти очевидні речі, МОЗ змушений застосовувати обмеження для невакцинованих», – написав у Facebook Радуцький.

До переліку професій, для яких щеплення обов’язкові, входять:

  • працівники центральних органів виконавчої влади та їх територіальних підрозділів;
  • працівники місцевих державних адміністрацій та їх структурних підрозділів;
  • працівники установ вищої, післядипломної, професійної вищої, професійно-технічної, загальної середньої (спеціальної, дошкільної, позашкільної) освіти, наукових установ, незалежно від типу і форми власності.

Диспропорція в розподілі вакцин від коронавірусу привела до глобальної катастрофи, але ще є шанс все виправити. Щоб прищепити 70% населення Землі, буде потрібно 11 млрд доз вакцини, повідомив Тедрос Гебрейесус.

В Україні отримали дві дози вакцини від коронавірусу вже більше 6 млн громадян. За минулу добу, 7 жовтня, проведено 127 685 щеплень.

Кращий варіант при вакцинації використовувати один і той же препарат, але якщо та ж вакцина недоступна, можна деякі з них комбінувати.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.