В Ізраїлі не допустять до роботи невакцинованих вчителів та лікарів

В Ізраїлі не допустять до роботи невакцинованих вчителів та лікарів

В Ізраїлі не допустять до роботи невакцинованих вчителів та лікарів

В Ізраїлі вчителів, лікарів і працівників соцсфери можуть не пустити на роботу за умови, якщо вони не пройшли вакцинацію від коронавірусу. Також представники цих професій повинні здавати тести на COVID-19 кожні 72 години.

Як повідомляє Times of Israel, в країні відбулося засідання комісії міністрів по боротьбі з коронавірусом, в результаті якого були введені нові правила для сфери освіти, медицини та соцсфери.

У заяві уряду йдеться, що комісія проголосувала за розширення так званих обмежень доступу «Green Pass» для закладів освіти, охорони здоров’я і соціального забезпечення.

Це означає, що співробітники цих сфер, в тому числі вчителі, лікарі, медсестри та особи, які забезпечують догляд, матимуть доступ до своїх робочих місць тільки в тому випадку, якщо у них є документи, що підтверджують вакцинацію від коронавірусу. Також на роботу допустять осіб, які вилікувалися від вірусу або можуть показати негативний результат тесту на COVID-19 протягом останніх 72 годин.

Таке рішення може призвести до протестів, оскільки Міністерство освіти має намір вимагати від усіх невакцинованих вчителів платити зі своєї кишені за тести на коронавірус кожні два або три дні, якщо вони хочуть продовжити роботу. Тих, хто цього не зробить, відправлять в неоплачувану відпустку.

Також у регіонах вимагають скласти списки вчителів, які не пройшли вакцинацію. Це робиться для того, щоб підготуватися до можливої потреби в резервному персоналі для їх заміни.

Нагадаємо, 14 липня ЄС вніс Україну до зеленого списку країн, із яких дозволений в’їзд. На той момент Україна мала показник 74,71 випадку захворювання на 100 тисяч населення при встановленому ЄС критерії 75 випадків на 100 тисяч населення.

17 серпня у додатку «Дія» стартувало бета-тестування COVID-сертифікатів.

19 серпня Єврокомісія офіційно визнала, що українські COVID-сертифікати у застосунку «Дія» відповідають європейським стандартам.

ЄС готовий приймати їх з 20 серпня. Таким чином, Україну підключать до європейської системи сумісності сертифікатів.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.