В Індії повідомили про найвищий приріст померлих від COVID за добу у світі

В Індії повідомили про найвищий приріст померлих від COVID за добу у світі

В Індії повідомили про найвищий приріст померлих від COVID за добу у світі

Зранку 10 червня в Індії заявили про найвищий добовий приріст смертності внаслідок COVID-19 від початку пандемії – 6148 людей.

Це найвищий показник у світі, повідомляє The Times of India.

Разом з тим вказано, що країна переглянула попередні показники смертності, врахувавши хворих, які перебували вдома або в приватних лікарнях. Тому не всі жертви COVID з цього числа померли протягом минулої доби.

Вказано, що відповідний звіт готували впродовж 15-20 днів. Загалом від початку пандемії в Індії зареєстрували 359 676 померлих внаслідок COVID-19.

У державі виявили ще 94 052 нових випадки зараження коронавірусом. Внаслідок цього загальна кількість інфікованих в країні зросла до 29 183 121. А 27 655 493 пацієнтів вже одужали від коронавірусної хвороби.

Як відомо, в Індії уряд оголосив про початок безкоштовної вакцинації від коронавірусу всіх дорослих. Це сталося через те, що багато штатів почали скасовувати карантинні обмеження після зниження захворюваності.

Через наслідки другої хвилі пандемії коронавірусу в Індії було прийнято рішення замовити 300 млн доз незатвердженої вакцини проти COVID-19.

Також 30 травня в Індію вилетів літак з гуманітарною допомогою для боротьби з COVID-19. Київ направив Делі вантаж кисневих концентраторів.

Раніше в Індії зафіксували другу хвилю пандемії COVID-19, від коронавірусу в країні вже померли більш ніж 242 тисячі жителів. Паралельно почалася епідемія ще однієї хвороби – мукоромікозу.

Однак зараз в Індії щоденний показник зафіксованих нових випадків коронавірусної хвороби впав до найнижчого рівня за останні шість тижнів. Але на місцях не вистачає вакцини.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.