В Бразилії виявили кілька нових мутацій COVID-19

В Бразилії виявили кілька нових мутацій COVID-19

В Бразилії виявили кілька нових мутацій COVID-19

У Бразилії вчені виявили три нових мутації COVID-19. Набутий імунітет під час вакцинації і зараження міг посприяти виникненню другого покоління хвороби.

Про це повідомляє вірусологічний-дискусійний форум Virological.

Вірусолог Феліпе Навека з науково-виробничого об’єднання імені Освалдо Круза при МОЗ Бразилії розповів, що саме придбання імунітету в результаті вакцинації і безпосереднього зараження коронавірусною інфекцією могло викликати мутації гамма-штаму.

Зараз вчені вивчають, наскільки нове покоління може бути заразним серед вакцинованих людей.

Одна з мутацій має спільні риси з «дельтою», яка нещодавно викликала нові спалахи на території Великої Британії, зазначив учений.

Вчені побоюються, що нові типи мутацій можуть поширитися на території Амазонас і стати домінуючими видами, як раніше це сталося з варіантом «гамма».

Раніше Всесвітня організація охорони здоров’я почала проводити в Україні тренінги для залучення до COVID-вакцинації студентів-медиків старших курсів і інтернів.

На тлі обнадійливою статистики ВООЗ головний санлікар України Ігор Кузин зазначив, що коронавірусна хвороба буде реальністю українців ще як мінімум півтора року. Про це він заявив під час інтерв’ю.

Український уряд нещодавно прийняв постанову про запуск COVID-сертифікатів, а 1 липня почалося їх бета-тестування в додатку «Дія».

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.