В Австралії працюють над ліками від коронавірусу: у чому їх унікальність

В Австралії працюють над ліками від коронавірусу: у чому їх унікальність

В Австралії працюють над ліками від коронавірусу: у чому їх унікальність

В Австралії розробляють два нових препарати від коронавірусу, які можуть врятувати світ від пандемії. Препарати вже протестували на клітинах людини.

Як повідомили самі дослідники з Медичного науково-дослідного інституту QIMR Бергхофера, два нові препарати-кандидати обіцяють запобігти зараженню SARS-CoV-2, а також не дати хворобі прийняти більш важку форму у пацієнтів з Covid. Відзначається, що обидва препарати націлені на те, що клітини людини реагують на SARS-CoV-2, а не на сам вірус. Результати досліджень опубліковані в Nature Cell Discovery.

Розробка ліків-кандидатів стала можливою завдяки відкриттю раніше невідомого способу проникнення, який використовує вірус для проникнення в клітини і виникнення COVID-19. Команда вчених розробила два типи пептидів, які блокують цей шлях.

Дослідження проводилися на крові пацієнтів з COVID-19 і людських клітинах. В даний час препарати-кандидати проходять випробування на хом’яках у Центрі моделей інфекційних захворювань та інноваційної терапії у Франції.

Вчені заявили, що ці тести показують багатообіцяючі перші результати: препарати не токсичні і мають мало побічних ефектів. Також препарати стабільні при кімнатній температурі, що полегшує їх зберігання і поширення.

Якщо дослідження підтвердять, що ліки працюють, то перший кандидат – відомий як ACE2-01 і ACE2-02, – буде прийнятий в якості превентивного заходу, тобто до контакту з вірусом. Другий препарат – NACE2i – буде зупиняти поширення вірусу в інфікованих клітинах.

Раніше австралійські науковці повідомили про успішні випробовування на лабораторних мишах терапії проти коронавірусу. Лікування зменшує кількість вірусних частинок в організмі на 99,9%.

Всесвітній конгрес вакцин назвав препарат американської компанії Moderna кращою вакциною від коронавірусу.

В Україні розробили три прототипи власних вакцин проти коронавірусу – але для того, щоб завершити доклінічні випробовування, потрібна лабораторія відповідного класу захисту BSL-3.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.