В Австралії почали тестувати COVID-вакцину у вигляді назального спрею

В Австралії почали тестувати COVID-вакцину у вигляді назального спрею

В Австралії почали тестувати COVID-вакцину у вигляді назального спрею

В Австралії почали тестувати COVID-вакцину у вигляді назального спрею

Дослідники компанії Nucleus Network з Австралії приступили до клінічних випробувань нового типу вакцини від COVID-19 у вигляді назального спрею. Препарат спрямований на зменшення ризику зараження.

Про це повідомив директор Nucleus Network Пол Гріффін, пише «Голос Америки».

Вчені припускають, що нова вакцина може виявитися більш ефективною в порівнянні з препаратами AstraZeneca і Pfizer. Крім того, новий тип вакцини приверне до процесу вакцинації людей, які бояться ін’єкцій.

«Основна перевага полягає в тому, що коли ми вводимо вакцину тим же шляхом, яким потрапляє патоген або вірус, тоді, сподіваємося, реакція буде більш досконалою при фактичному припиненні потрапляння вірусу», – розповів Пол Гріффін.

Початок досліджень вже схвалив Незалежний комітет з етики. Вакцина у вигляді спрею може стати доступною для пацієнтів протягом декількох років.

До сих пір вакцинація в Австралії проходить повільними темпами в порівнянні з іншими країнами. Серед причин – проблеми з поставками, недолік планування з боку уряду і нерішучість самих австралійців, «заспокоєних» відносно низьким рівнем зараження коронавірусом в країні.

В Австралії схвалені для використання дві вакцини проти COVID-19 – AstraZeneca і Pfizer. Керівництво громадської охорони здоров’я країни недавно заявило, що препарат AstraZeneca тепер рекомендуватимуть для використання людям у віці від 60 років.

Раніше Нацрада Канади по імунізації дав нові рекомендації щодо застосування векторних вакцин від COVID-19.У разі отримання першого щеплення антікоронавірусной вакциною AstraZeneca / СoviShield, другу при можливості рекомендували робити мРНК-препаратом.

МОЗ Литви планує робити щеплення від коронавируса жителям на пляжах. Відомство хоче зробити вакцинацію доступнішою для жителів.

Delta-варіант коронавірусу, вперше виявлений в Індії, стане домінуючим у світі через свою високу заразливість, заявила провідний науковий співробітник Всесвітньої організації охорони здоров’я Сумья Сумінанат.

Підписуйся на наш Telegram-канал Pushnews, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій —Підписатись

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.